Buradasınız Əsas » Xarici Futbol » Avropa Liqası » Avroliqadakı ilk rəqibimiz bəlli oldu (Bütün cütlüklər)
  • Bookmark and Share

Avroliqadakı ilk rəqibimiz bəlli oldu (Bütün cütlüklər) 

olimpia_fc

Əgər bu maneəni keçə bilsək, bizi daha çətin rəqib olan – “Dinamo” Buxarest 2-ci təsnifat mərhələsində gözləyir. Komandamıza uğurlar arzulayırıq.

1. “UE Santa Koloma” (Andorra) – “Moqren” (Çernoqoriya)
2. “Olimpiya” (Sloveniya) – “Şiroki Briyeq” (Bosniya və Herseqovina)
3. “Anortosis” (Kipr) – “Banants” (Ermənistan)
4. “XƏZƏR-LƏNKƏRAN” (AZƏRBAYCAN) – “Olimpiya” (Moldova)
5. “Sibenik” (Xorvatiya) – “Slima Uonderers” (Malta)
6. “Tobol” (Qazaxıstan) – “Zrinski” (Bosniya və Herseqovina)
7. “Ulisse” (Ermənistan) – “Bney Yehuda” (İsrail)
8. “Lusitanos” (Andorra) – “Rabotniçki” (Makedoniya)
9. “Tirana” (Albaniya) – “Zalaeqerseq” (Macarıstan)
10. “Zestafoni” (Gürcüstan) – “Faetano” (San-Marino)
11. “Runavik” (Farer adaları) – “Gefle” (İsveç)
12. “Torpedo” (Belarus) – “Falkir” (İslandiya)
13. “Randers” (Danimarka) – “Dudelanj” (Lüksemburq)
14. “Portadaun” (Şimali İrlandiya) – “Skonto” (Latviya)
15. TPS (Finlandiya) – “Talbot Taun” (Uels)
16. “Reykyavik” (İslandiya) – “Qlentoran” (Şimali İrlandiya)
17. “Dandalk” (İrlandiya) – “Qrevenmaher” (Lüksemburq)
18. “Kalmar” (İsveç) – “Streynur” (Farer adaları)
19. “Llanelli” (Uels) – “Tauras” (Litva)
20. “Trans” (Estoniya) – “Mü-PA-47” (Finlandiya)
21. “Daçiya” (Moldova) – “Zeta” (Çernoqoriya)
22. “Laçi” (Albaniya) – “Dnepr” (Belarus)
23. “Şaxtyor” (Qazaxıstan) – “Rux” (Polşa)
24. “Dinamo” (Tiflis, Gürcüstan) – “Flora (Estoniya)
25. “Nitra” (Slovakiya) – “Qyori ETO” (Macarıstan)
26. “QARABAG” (AZƏRBAYCAN) – “Metallurq” (Makedoniya)

2-ci təsnifat mərhələsinin oyunları aşağıda göstərilən kimi keçiriləcək:


1. “Serkl Brügge” (Belçika) – 15-ci cütün qalibi ilə
2. 18-ci cütün qalibi – 21-ci cütün qalibi ilə
3. “Ventspils” (Latviya) – “Teteks” (Makedoniya)
4. “Brondbü” (Danimarka) – “Vaduts” (Lixtenşteyn)
5. “Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail) – 1-ci cütün qalibi ilə
6. “Honka” (Finlandiya) – “Banqor Siti” (Uels)
7. 26-cı cütün qalibi – 14-cü cütün qalibi ilə
8. “BAKI” (AZƏRBAYCAN) – “Buduçnost” (Çernoqoriya)
9. “Motervell” (Şotlandiya) – “Breydavik” (İslandiya)
10. “Utrext” (Hollandiya) – 9-cu cütün qalibi ilə
11. OFK (Serbiya) – 12-ci cütün qalibi ilə
12. “Stabek” (Norveç) – 22-ci cütün qalibi ilə
13. “Austriya” (Vyana, Avstriya) – 2-ci cütün qalibi ilə
14. “Levski” (Bolqarıstan) – 17-ci cütün qalibi ilə
15. “Beşiktaş” (Türkiyə) – “Vikinqur” (Farer adaları)
16. 6-cı cütün qalibi – “Tre Penne” (San-Marino)
17. 5-ci cütün qalibi ilə – 3-cü cütün qalibi
18. “Nova Qoritsa” (Sloveniya) – 13-cü cütün qalibi
19. 4. “XƏZƏR-LƏNKƏRAN” (AZƏRBAYCAN) – “Olimpiya” (Moldova) cütün qalibi – “Dinamo” (Buxarest, Rumıniya)
20. “Şemrok Rovers” (İrlandiya) – 7-ci cütün qalibi
21. 19-cu cütün qalibi – APOEL (Kipr)
22. “VİT-Corciya” (Gürcüstan) – “Banik” (Çexiya)
23. “Differdanl” (Lüksemburq) – “Spartak” (Serbiya)
24. 24-cü cütün qalibi – 11-ci cütün qalibi
25. “Lozanna” (İsveçrə) – “Borats” (Bosniya və Herseqovina)
26. “Maritimo” (Portuqaliya) – “Sportinq” (İrlandiya)
27. 20-ci cütün qalibi – “Sent Culiya” (Andorra)

28. “Elfsborq” (İsveç) – “İskra-Stal” (Moldova)
29. “Molde” (Norveç) – “Yelqava” (Latviya)
30. 8-ci cütün qalibi – “Mika” (Ermənistan)
31. “Şaulyay” (Litva) – “Visla” (Polşa)
32. “Suduva” (Latviya) – “Rapid” (Avstriya)
33. “Maribor” (Sloveniya) – “Kliftonvill” (Şimali İrlandiya)
34. 16-cı cütün qalibi – “Karpatı” (Ukrayna)
35. 10-cü cütün qalibi – “Dukla” (Slovakiya)
36. “Atırau” (Qazaxıstan) – 25-cü cütün qalibi
37. “Dinamo” (Minsk, Belarus) – “Kliftonvill” (Şimali İrlandiya)
38. “Valetta” (Malta) – 23-cü cütün qalibi
39. “Hayduk” (Xorvatiya) – “Kliftonvill” (Şimali İrlandiya)
40. “Besa” (Albaniya) – “Olimpiakos” (Yunanıstan)

 

P.S.    Avropa liqası, 2010/2011 sezonu üçün ilk rəqibimiz olan Moldovanın “Olimpiya” klubu barədə geniş məlumatı növbəti yazımızda oxuya biləcəksiniz.

 

Arxiv: Bosman.at.ua

Şərh əlavə et


− 1 = yeddi